O Firmie

Przydajemy się…

to motto przyświecało naszym poczynaniom.

Ale to już historia, póki co niech zostanie w cyfrowej pamięci…


Firma powstała w 1993r. – jej nazwa: Verso – Radosław Plutecki.

Uwaga! wszelkie zobowiązania należy wpłacać na konto podane tutaj:

Nasze referencje:

Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą perfum w system MLM. Następnie rozszerzyliśmy ofertę o usługi biurowe, będące naszą główną sferą działalności: wysokonakładowe ksero i wydruki, oprawy prac dyplomowych, wykonywanie pieczątek i wizytówek, kalendarzy, zaproszeń, ulotek, wydruków i skanów wielkoformatowych, banerów, wydruków solwentowych. itp. Zajmujemy się też poligrafią – wykonujemy bardzo tanio plakaty, ulotki, teczki, wizytówki, papiery firmowe. Na miejscu mamy profesjonalny laser TROTEC, na którym wykonujemy grawerkę na drewnie, laminatach, foliach, długopisach, tabliczkach ozdobnych itp. Wykonujemy też roll-up’y, ścianki reklamowe, flagi, windery, kasetony itp., Nasze usługi staramy się wykonywać szybko, starannie i tanio!

Prowadzimy sprzedaż podstawowych artykułów biurowych np. papieru do xero, zeszytów, tonerów i tuszy do drukarek, urządzeń i akcesoriów oraz innych biurowych materiałów eksploatacyjnych oczywiście po korzystnych cenach. “U nas drogi jest tylko Klient !” Naszą specjalizacją są zszywki i zszywacze szwedzkiej firmy RAPID oraz urządzenia biurowe niemieckiej firmy SCREBBA. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów do zdjęć i obrazów – ramy, antyramy. Wykonujemy metalowe szyldy emaliowane i tablice na budynki zgodne z MSI. U nas można też kupić – po cenach z giełdy elektronicznej np. pamięci USB PenDrive, karty pamięci SD, Mini i micro SD, płyty CD, DVD, myszki, klawiatury itp. akcesoria komputerowe…

Stale się rozwijamy, uczymy i poszerzamy ofertę usług i towarów, które są potrzebne naszym klientom. Staramy się posiadać nowoczesne maszyny i sympatyczną obsługę. Pracujemy wyłącznie na legalnych programach komputerowych.

Nasze usługi dostępne są w Verso – na Nowym Mieście przy ul. Freta 17 r. Dojazd i dojście od ul. Świętojerskiej – na parterze.

Naszym zadaniem jest miła i sprawna obsługa.