Drukowanie

XERO/Wydruki czarno białe do formatu A0 (zwykłe i laserowe), na papierze białym lub kolorowym, kalce technicznej, folii prezentacyjnej lub papierze samoprzylepnym, szybkie – wysokonakładowe (1000 kopii wykonamy dla Państwa w czasie około 10 minut).

Prace można przesyłać do nas mailem na adres: verso@verso.pl.

Na życzenie dostarczamy – gratis – wykonywane przez nas prace do Zleceniodawcy – na terenie Warszawy – przy jednorazowym zamówieniu o wartości pow. 700 zł brutto. Możliwy jest dowóz prac poniżej tej wartości w cenie 20-40 zł – w zależności od odległości.

XERO/Wydruki kolorowe do formatu A3 (laserowe) na papierze białym lub kolorowym, kalce technicznej, folii prezentacyjnej lub papierze samoprzylepnym, doskonałe do kopiowania kolorowej grafiki, zdjęć, powiększania lub pomniejszania. Uwaga ! Nasze maszyny nie drukują „na spad” – dookoła wydruków, na brzegach kartki A-4 lub A-3 – jest niezdrukowalna biała obwódka szerokości ok. 3-4 mm. Ceny dotyczą jednorazowego zlecenia wykoniana pracy.

Drukujemy z wszelkich nośników: dyskietek, CD/DVD, peny, karty pamięci.

XERO/Wydruki kolorowe, pigmentowe do formatu A0 kreska i bitmapa – na papierze, kalce, papierze różnej grubości i jakości np. satynowanym czy płótnie.

Prace do wydruku powinny być przygotowane, tj. zamienione na pliki PDF. Nie odpowiadamy, za często zdarzające się „rozsypywanie” prac przyniesionych np. w programach word (.doc) excel (.xl) corel (.cdr) autocad (.dwg) itp.

Zamiany można dokonać darmowym programem PDF CREATOR. Program do ściągnięcia i prosta, zrozumiała instrukcja „dla humanistów:
Pobierz

Prace dwustronne należy również WCZEŚNIEJ przygotować, jako DRUGĄ wersję, tzn. zastosować:
– marginesy lustrzane i numerację zewnętrzną
– lub marginesy identyczne – np. 2.5 cm z każdej strony (nasza oprawa zajmuje tylko 4 mm), a numerację na środku

Oczywiście po przygotowaniu, TEŻ ZAMIENIĆ na pdf.

Uwaga ! Drukarki do koloru JEDNOCZEŚNIE drukują strony kolorowe i czarno-białe. Maszyna sama liczy, które strony są kolorowe, a które czarno-białe.
Niebieskie linki, czcionki w szarościach, skany w szarościach, znaki niedrukowalne w szarościach są liczone jako strony kolorowe !!!
Należy więc pousuwać tzw. hiperłącza a litery zamienić na czarne.
Opłaty są wg licznika kopiarki!

[table “35” not found /]

[table “36” not found /]

[sc name=”ceny-kodeks-cywilny-art66″]