Doładowania telefonów

Doładowania komórek – Orange Go, POP, Tak Tak, Heyah, Simplus, Sami swoi – również na wskazany numer.
Stałym klientom doładowujemy przez telefon lub mail.


Doładowania telefonówCena z VAT
Orange5,25,50,100,150
Simplus5,10,30,50,100,150
T-Mobile
Heyach5,20,50
Sami swoi10,20,40,80,160
Karty telefoniczne
Telegrosik10,20,50
Papuga10,15,20,50
Telerabat10,15,20,50
Tani świat10,15,25,40
Tele 2410,20,50,100
Gadu Gadu10,20,50,100
Telepin10,15,25,50,100
Karty startowe
Heyah5 zł
T-Mobile9 zł
sami swoi3 zł
Simplus9,00 zł